WN-500

Przyrząd WN 500 służy do wywierania kontrolowanego nacisku na mechanizm sterowania procą hamulca bezwładnościowego (najazdowego) przyczep z zaczepami kulowymi średnicy 50 mm podczas badań stanu technicznego, napraw i regulacji hamulca przyczep oraz ich mechanizmów sterujących.
Przyrząd WN 500 polecony jest do stosowania w stacjach kontroli pojazdów podczas badań przyczep przed ich dopuszczeniem do ruchu oraz okresowych przeglądów technicznych.
Przyrząd WN 500 jest dwuramienną dźwignią mocowaną do stałej części dyszla przyczepy za pomocą taśmy zakończonej hakiem. Koniec dźwigni zahaczany jest za nasadę kuli zaczepu samochodu, do którego przyczepiona jest przyczepa, umożliwiając realizującemu badania oddziaływanie na mechanizm sterowania hamulca. Przyrząd wyposażony jest w elektroniczny miernik siły wywieranej na zaczep kulowy – składowej działającej wzdłuż osi dyszla. Dopasowanie długości cięgło do różnych rozwiązań konstrukcyjnych dyszli uzyskiwane jest za pomocą napinacza z mechanizmem zapadkowym.

Cechy przyrządu
Prosta obsługa – niezależnie od rozwiązania konstrukcyjnego dyszla przyczepy
Niezawodna konstrukcja
Duża dokładność pomiaru wywieranej siły

Trzyletnia gwarancja
Masa 10 kg

Wyposażenie podstawowe
Przyrząd do wywierania nacisku na mechanizm sterowania hamulca bezwładnościowego przyczep
Instrukcja stanowiskowa
DTR wraz z instrukcją obsługi
Bateria akumulatorów
Zasilacz do ładowania akumulatorów
Uchwyt do zawieszania przyrządu
Wyposażenie dodatkowe
Złącze RS485
Przewód do łącza RS485

Urządzenie posiada certyfikat ITS

CENY NETTO
WN-500 5.900 zł

Aktualizacja cennika 10 stycznia 2023

COPYRIGHT 2014 - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

do góry